Szkoła

Kolorowy Dzień Wiosny

W obchodach „Kolorowego dnia wiosny” brały udział wszystkie grupy przedszkolne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zębie. W Gminnym Przedszkolu Publicznym w Zębie ten radosny dzień miał miejsce w poniedziałek 21 marca 2022 r. Ekologiczna Pan i pani Wiosna na wybiegu, barwne przebrania dzieci, zawody sportowe i piękne piosenki to tylko niektóre z atrakcji Kolorowego Dnia Wiosny. Były emocje, śmiech, rywalizacja, dobra zabawa i nagrody. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie serdecznie dziękuje Kole Gospodyń Wiejskich w Zębie oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe Kolorowego Dnia Wiosny. Zawody były rozegrane w dwóch kategoriach: grupy starsze i grupy młodsze. W kategorii starszych I miejsce zdobyła grupa Żabki, drugie były Lwiątka, na trzecim miejscu podium stanęły Tygryski a wyróżnienie przyznano Misiom
W kategorii młodszych I miejsce zdobyła grupa Motylki, drugie były Pszczółki, a na trzecim stopniu podium stanęli Biedroneczki. Gratulujemy!  Organizatorem przedsięwzięcia była pani Joanna Lesisz oraz pani Aneta Olejko.

[Best_Wordpress_Gallery id=”706″ gal_title=”Kolorowy Dzień Wiosny 2022″]

Facebook
YouTube
Skip to content