Stołówka

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie serwujemy nie tylko edukację, ale także pyszne posiłki w naszej stołówce szkolnej. Nasza kuchnia działa na pełnych obrotach, przygotowując świeże dania, które cieszą podniebienia uczniów i nauczycieli.

Zapewniamy pełnowartościowy posiłek w atrakcyjnej cenie: dwa pyszne dania i orzeźwiający kompot za jedyne 13,00 zł. Wartościowe odżywianie się staje się tym samym dostępne dla każdego.

Obiady serwowane są w elastycznych godzinach od 11:40 do 13:30, co sprawia, że każdy znajdzie czas na posiłek. Aktualne menu na cały tydzień znaleźć można tu>>> . Jest ono również zawsze wywieszone w stołówce oraz na tablicy ogłoszeń w szkole.

Posiłki przygotowuje firma Anna Stoch Katering z Zębu, która dostarczamy również obiady do innych szkół w gminie Poronin, dbając o zdrowe odżywianie uczniów w całej okolicy.

W roku szkolnym 2022/23 nasza stołówka przeszła metamorfozę, stając się miejscem bardziej kameralnym i przyjaznym dla uczniów oraz nauczycieli. Teraz nie tylko można tu delektować się smacznym jedzeniem, ale także spędzić czas w miłej atmosferze.

Życzymy smacznego i zapraszamy do naszej stołówki!

 

 

Facebook
YouTube
Skip to content