Ważne informacje

O szkole…

Nasza szkoła ma wiele zalet. To najwyżej położona placówka oświatowa w Polsce z bogatą 135-letnią historią, a jednocześnie wielofunkcyjny i bardzo nowoczesny obiekt. Jak to możliwe?

Wszystko za sprawą dwóch budynków wchodzących w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie. Pierwszy z nich to zabytkowy i klimatyczny budynek w części drewniany, kilkakrotnie rozbudowywany, w którym mieści się aktualnie Gminne Przedszkole Publiczne i klasy nauczania wczesnoszkolnego. Obok szkoły jest boisko szkolne, plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Dalej znajduje się nowy, piękny wszechstronny obiekt, w którym uczą się klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny. W nowym budynku mieści się również sala gimnastyczna o wymiarach 12x24m z antresolą. Szkoła posiada aulę, salę multimedialną, pracownię komputerową, bibliotekę, czytelnię, stołówkę, szatnie i 11 sal lekcyjnych. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, ma podjazd, windę i przestronne toalety.

Zachęcamy do odwiedzenia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie i korzystania z naszej bazy. Oferujemy wynajem sali gimnastycznej dla grup i osób indywidualnych na zajęcia sportowe, treningi, próby i zabawy ruchowe. Polecamy też aulę, salę multimedialną i sale lekcyjne na spotkania, szkolenia i zebrania.

Cennik:

Sala gimnastyczna 1h (60minut)  – 120 zł
Aula 1h – 60 zł


Rezerwacje: tel. 18-26-37-014, sp_zab@op.pl

Zapraszamy!

Facebook
YouTube
Skip to content