Szkoła

Kiermasz Wielkanocny

W niedzielę 24 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie już po raz kolejny odbył się Kiermasz Wielkanocny. 🐇

W ramach kiermaszu tradycyjnie jak co roku odbył się również konkurs na najpiękniejszą palmę.🐇

Zwycięzców konkursu wyłoniło Jury w składzie: przewodnicząca jury wicedyrektor ZSP w Zębie Magdalena Majerczyk oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i plastyki: Małgorzata Paluch oraz Monika Komperda.🐣🐣🐣

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 4a Julia Jarząbek, drugie miejsce Michał Szczepaniak-Krupowski, trzecie miejsce Maria Słodyczka. Wyróżnienia otrzymali: Joanna Szymczyk, Szymon Stoch, Łukasz i Szymon Żegleń, Dawid Bobak, Wojciech Szymczyk i Wiktoria König. 👍👍👍

Składamy w serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym i jednocześnie dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom zaangażowanym w organizację kiermaszu. 🌸🌸🌸

Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców Przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zębie za ufundowanie nagród w konkursie. ❤️

Facebook
YouTube
Skip to content