Szkoła

Samorząd Uczniowski ZSP w Zębie wybrany!!!

Zuzanna Chowaniec z klasy VIIIb zdobyła najwięcej głosów (42,7%) w wyborach do Samorządu Uczniowskiego ZSP w Zębie i automatycznie została przewodniczącą samorządu w roku szkolnym 2021/22. Drugie miejsce w głosowaniu zajęła Amelia Kunat z klasy VIIIa (37,1) zdobywając tym samym mianozastępcy przewodniczącej. Szeregi Samorządu Uczniowskiego zasili również Klemens Galica z klasy VIIIb, który w głosowaniu zajął trzecie miejsce (14,5%). Gratulacje!