Szkoła

III Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Gminnym Konkursie Najpiękniejszych Kolęd i Pastorałek 2021. Celem konkursu jest ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, poznawanie znanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek. III Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałekadresowany jest do dzieci(solistów i zespołów) w dwóch kategoriach wiekowych ( 3-4 latki; 5- 6 latki). Tegoroczna edycja odbiega od tradycyjnej, dotychczas stosowanej formuły. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, etap przesłuchań odbędzie się w formie on-line. Szczegóły dostępne w regulaminie.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”519″ gal_title=”gminny konkurs kolęd 2021″]

Regulamin Gminnego Konkursu Najpiękniejszych Kolęd i Pastorałek 2021

Facebook
YouTube
Skip to content