Zawieszenie zajęć do Wielkanocy
Decyzją Rządu wprowadzono w Polsce stan epidemii. W związku z tym lekcje zostają zawieszone do Wielkanocy. Zajęcia w Szkołach i przedszkolach zostają zawieszone do 10.04.2020 roku. Pozostaje nam jedynie kontakt on-line. Premier zaapelował o dalsze przestrzeganie dotychczasowych praktykizolacyjnych. Do zobaczenia po Wielkanocy. Uważajcie na siebie.
Proszę obserwować profil na fb i stronę szkoły www.zswzebie.pl oraz wiadomości wysłane za pośrednictwem dziennika Librus.
Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie
Piotr Malinowski
