Aktualności

Taniec i podróż, czyli VI Noc Wrażeń

Kolejny, już szósty raz w Szkole Podstawowej w Zębie zorganizowana została Noc Wrażeń. Moc atrakcji, specjalni goście, gra terenowa, sporo konkursów i nagród oraz nocleg w szkole. Prawie dwa razy więcej chętnych uczniów niż miejsc. To świadczy o dużym zainteresowaniu młodzieży tą cykliczną imprezą w szkole.

Na początek było trochę poważnie. O wojnie w Iraku i polskich misjach pokojowych mówił ppłk Szczepan Madoń z Bydgoszczy. Były prezentacje, filmiki, zdjęcia, stroje i prezenty od gościa. O samotnych wojażach na motorze po Europie opowiadał podróżnik i nauczyciel Michał Tragarz z Poronina, który zwiedził m.in. Chorwację, Albanię, Turcję, Rumunię, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę i Kosowo. Moc wrażeń zapewnił też Adam Soroczyński rodem z Zakopanego – tancerz, choreograf grupy ROX oraz Scandal. Na spotkanie z młodzieżą przyjechał wspólnie z jedną z tancerek grupy ROX, z którą w tym roku zdobył 11 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Offenburgu. W szkole w Zębie tańczył, uczył układu choreograficznego, prezentował dorobek grup oraz opowiadał o swojej pasji. Wraz z uczniami noc w szkole spędziły panie Teresa Bafia i Beata Kluk.

[Best_Wordpress_Gallery id=”90″ gal_title=”VI Noc Wrażeń”]

Facebook
YouTube
Skip to content