Szkoła

Klasa 8 w Krakowie

W środę 24 kwietnia 2024 r. uczniowie kl. 7 i 8 pod opieką p. Katarzyny Zarzyckiej oraz p. Teresy Bafii wzięli udział w Festiwalu Zawodów w Krakowie.
W trakcie wydarzenia zapoznali się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, a także zobaczyli interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż. Mogli również spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem na interesujących ich stanowiskach pracy lub porozmawiać ze starszymi uczniami kształcącymi się w danym zawodzie.
Festiwal Zawodów to przedsięwzięcie Województwa Małopolskiego będące częścią kompleksowego programu doradztwa edukacyjno-zawodowego, realizowanego przez samorząd województwa małopolskiego od 2012 r. Wydarzenie jest organizowane dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej dla projektu Zawodowa Małopolska, będącego operacją o znaczeniu strategicznym dla regionu.

Facebook
YouTube
Skip to content